Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokušení 2

22. 3. 2010

Je tu druhý díl!!

Všichni tři  se vydali do svých pokojů, zvědaví, v čem budou několik dní spát. Nejrychlejší z nich byla Sakura, která si nutně potřebovala vyzkoušet svoje nové šaty (jaké asi barvy xD) a div že nezakopla, protože brala schody po čtyřech. Chlapci se za ní dívali s nechápavým výrazem ve tváři a pokračovali cestou do pokoje. Jakmile Naruto odemkl dveře, zůstal stát a s úžasem sledoval tu krásu. Stěny byly čistě bílé, na stropu se tyčil dominantní křišťálový lustr, nábytek byl z drahého a kvalitního dřeva a celá místnost byla neskutečně obří. ,,WOW! Sasuke to musíš vidět!!“ začal volat na svého týmového parťáka, který stál hned za ním a tak mu způsobil trošku větší šok.

,,Kristepane, když už musíš řvát, tak se ujisti, že jsem minimálně 6 metrů od tebe!“ zpražil ho Sasuke a vešel do pokoje. ,,Co to krucinál!!“ začal se hned vztekat, když uviděl manželskou postel.

“Myslíš, že jsme vypadali jakoroztomiloučký páreček?“rýpnul si se smíchem Naruto. To už Sasuke nevydržel a dřív, než bys řekl “RAMEN“ byli na recepci, vysvětlujíc jejich situaci. ,,Bohužel pane, všechny pokoje na vašem patře mají manželskou postel.“ vysvětlovala recepční. ,,Tak ho vyměníme za dva samostatné.“chytal se Sasuke každé možnosti.“ ,,Je mi líto, všechny pokoje jsou již obsazené.“ odvětila recepční s pochopením v hlase. Naruto byl však plný myšlenek a názorů, a tak při cestě na pokoj Sasukemu navrhoval nejrůznější řešení situace. Tomu se ho dařilo ignorovat do doby, než mu Naruto navrhl, že se prohodí se Sakurou. Shodil ho z postele a obkročmo si na něj sedl.

,,S-sasuke?“  zakoktal Naruto, jelikož ho nikdy nenapadlo, že by se někdy něco takového stalo. No vlastně napadlo, ale vždy chlípné myšlenky zahnal, protože nevěřil, že by mohli být se Sasukem spolu. Sasuke se k němu nahnul  a zastavil se pár milimetrů nad blonďáčkovou tváří. ,,Tak poslouchej ubožáku.“ začal černovlasý chlapec a chytil Narutovi ruce, protože se začal trošku víc kroutit. ,,Myslím, že oba dva moc dobře víme, co si o tom myslím a komu z vás dvou bych dal vždycky přednost.“ Modroočkovi proběhla hlavou myšlenka, že by mohl zkusit navrhnout Sakuru,ale pud sebezáchovy mu radil jenom kývnout.

,,Fajn, a už se nečervenej“ řekl Sasuke trochu pobaveně a odešel do koupeny, velké jako Narutův byt. Blonďáček se hned vyhoupl na nohy a prohlížel se v zrcadle. I když si namlouval  opak, po chvíli musel přiznat, že jemně karmínový nádech ve tvářích vidí i on.

Mezitím v koupelně....

,,Do pytle, musím se krotit, nechybělo málo a neuhlídal bych se.“ povídal si pro sebe černoočko, přehrávajíc si scénu, co se právě udála. Dobu strávenou v koupelně zasvětil spíše plánováním, jak přežije noc s jeho modrookým spolubydlícím, než pořádnému mytí. Z myšlenek ho probudi až Naruto, který se za tu poměrně dlouhou dobu uklidnil a chtěl se taky umýt. Sasuke vyšel s ručníkem obmotaným kolem pasu. Naruto, který cítil jak mu opět červenají tvářičky, rychle zaplul do koupelny a zabouchnul za sebou dveře, které pro jistotu ještě zamkl.

,,Kdo by si pomyslel, že bude takhle plachý, hm....?“ dodal Sasuke a šel si vybalit pyžamo, aby Naruta tak moc netrápil. Toho ale po chvíli trápila docela jiná věc: ,,Co sem komu udělal?!? Neříkejte mi, že v pokoji pro dva a ještě k tomu s MANŽELSKOU postelí nejsou dva ručníky!!!“ Po půl hodině přešlapování pod sprchou, když neslyšel žádný zvuk a ani neviděl žádné světlo přes škvírku ve dveřích, rozhodl se vyjít z koupelny bez ručníku. Naštěstí pro něj, byl Sasuke zády k němu a navíc se zdálo, že už spí. Rychle na sebe hodil pyžamo s velkým obrázkem Rámenu na břiše, natáhl si na hlavu svou známou čepičku a opatrně, aby svého kamaráda nevzbudil, zaplul pod peřinu, co nejdál od něj to šlo. Kolem 3 hodin ráno černovláska vzbudila obrovská rána. Nejdřív si myslel, že je chce někdo vykrást, ale potom si všiml Naruta ležícího na zemi, jak se vrtí a mumlá něco nesrozumitelného.

Sasuke si oddychl a vztal z postele. Chytil Naruta do náruče a položil ho na postel. On sám si tentokrát lehl na menší část, aby blonďáček zase nespadl. Když už skoro spal, ucítil na svém těle menší tlak. Pohotově otevřel oči a na svojí hrudi spatřil svého modrookého kamaráda, který ho pevně objímal a spokojeně oddychoval. Černooký chlapec se na něj nevěřícně koukal a po chvíli usnul také.

Pokračování příště......

 

http://nd01.blog.cz/656/890/873e1766b3_51286017_o2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gomene xD

(Kiku-chan, 24. 3. 2010 20:42)

Gome xD. Příště přidám víc dílů najednou xD. Ale Arigatoo. ;-)

=_________=

(Klapča, 24. 3. 2010 20:32)

Tři dny z tebe doluju tenhle díl a takmálo?! Chci víííc!! DX Ale líbí se mi to~ Dáál :D Jen tak dál :D xD